46. Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw z wizytą prezydenta Andrzeja Dudy
Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzej Duda, uczestniczył w 46. odsłonie jednego z najbardziej rozpoznawalnych świąt krajowego ogrodnictwa – Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Podczas tej uroczystości Prezydent Duda nie był sam, towarzyszyli mu Min. Małgorzata Paprocka oraz jego doradca Paweł Sałek.
Swoją obecność na święcie polskiego ogrodnictwa, Andrzej Duda podkreślił słowami wdzięczności dla organizatorów i hołdu dla ceniących tradycję mieszkańców regionu. Wyraził swoje uznanie dla tych, którzy przyczynili się do wyjątkowo pięknej i inspirującej oprawy wydarzenia. Mówił: „Jestem wdzięczny za zaproszenie do Skierniewic, stolicy naszego rodzimego ogrodnictwa. Składam podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej imprezy – ważnej nie tylko dla samych Skierniewic, ale i dla całego regionu”.

Magiczne chwile podczas koncertu „Współbrzmienia” w Skierniewicach
Utrudnienia w ruchu z powodu 37. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego
Bezpieczne Wakacje nad Zalewem Rawskim: Piknik Edukacyjny dla Mieszkańców
Rawa JAZZ FEST 2026: Jazzowe emocje znów na Placu Piłsudskiego!
Ojcostwo – najważniejsza misja każdego mężczyzny
Melanż Wokalny 2026: Świętujemy 10-lecie CKiS z muzyką i pomocą!