Otwarto park trampolin i żłobek
Nowo zagospodarowany budynek po dawnym gimnazjum powrócił do życia. Teraz swój czas będą w nim spędzać maluchy!
Na początku tygodnia (4 kwietnia 2022 roku) odbyło się długo wyczekiwane przez wielu rodziców wydarzenie. W pobliskim Kompinie w powiecie łowickim został otwarty żłobek, park trampolin, a także sala zabaw. Na oficjalne otwarcie przybyła spora grupa ludzi. Odbyło się także przecięcie wstęgi. To zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w regionie na przestrzeni minionych miesięcy.
Sytuacja niesie za sobą same zalety! Po pierwsze najmłodsze dzieci z okolic zyskały nowy żłobek oraz miejsce do zabaw. Po drugie pusty budynek po dawnej szkole nie stoi już bezużytecznie i zyskał nowe przeznaczenie. W powstaniu nowego miejsca pomogła pozyskana z rządu dotacja. Wiemy także, że to nie koniec pomysłów założycielek placówki. W planach jest także klub seniora oraz żłobek dla dzieci z autyzmem.
Budynek po dawnym gimnazjum jest duży, ale założycielki żłobka postanowiły dobrze go zagospodarować. W samym żłobku utworzono 24 miejsca dla maluchów. Park trampolin znajduje się na parterze budynku. Z kolei na pierwszym piętrze postanowiono stworzyć „figloraj”, czyli park zabaw dla dzieci. Ponadto w budynku znajdują się, aż dwie sale z przeznaczeniem na organizację urodzin dla najmłodszych dzieci.

Magiczne chwile podczas koncertu „Współbrzmienia” w Skierniewicach
Utrudnienia w ruchu z powodu 37. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego
Bezpieczne Wakacje nad Zalewem Rawskim: Piknik Edukacyjny dla Mieszkańców
Rawa JAZZ FEST 2026: Jazzowe emocje znów na Placu Piłsudskiego!
Ojcostwo – najważniejsza misja każdego mężczyzny
Melanż Wokalny 2026: Świętujemy 10-lecie CKiS z muzyką i pomocą!